fb
MAPA STRONY

wersja rosyjska serwisu
festiwal sputnik


Aktualności Małego Sputnika

        Sportowy weekend z Małym Sputnikiem!

Sportowy weekend z Małym Sputnikiem!

23 i 24 listopada ponownie zaprosimy widzów „Małego Sputnika” do spędzenia wspaniałego weekendu z bajkowymi przyjaciółmi!

Na  spotkanie z młodymi Kinomanami czekać będą dobrze im już znani „Wilk i Zając” , dzielny wojownik „Alosza”, krąglutkie i pogodne „Kikoriki”, „Ilja Muromiec i Rozbójnik-Słowik”. Dzieci będą miały również okazje posłuchać urokliwych „Bajek Maszy”, które z pewnością podbiją  serca wszystkich Pociech.

Chcesz wyruszyć w zaczarowaną podróż z dzielną Matyldą? Przyjdź 23 listopada o 17:00 do Teatru Baza na spektakl „Bajka o Wróżce Matyldzie”  i wyrusz w podróż pełną przygód!

24 listopada minie pod znakiem sportowego zacięcia. Młodych konstruktorów ponownie zaprosimy na Twórcze Budowanie z klocków LEGO we współpracy z Bemowskim Centrum Kultury. Uczestnicząc w warsztatach „Sputnik oczami dziecka” nasi najmłodsi widzowie wcielą się w rolę konstruktorów, a wszystko po to, aby, po zapoznaniu się z  Wielkim Światem Sportu,  wybudować swój własny Piłkarski Stadion Narodowy! Nic lepiej nie pobudza wyobraźni, jak wspólna zabawa!

Jak co roku, Mali Sputnikowicze spotkają się w klubokawiarni Czuły Barbarzyńca aby wysłuchać Czułych Czytanek. Tym razem zapraszamy 25 listopada o godz. 11:00 do wysłuchania fragmentu baśni ze zbioru „Baśnie rosyjskie. Czarna Kura” A. Czechowa, M. Gogola, A. Puszkina czy A. Pogorielskiego. W baśniowy świat zabierze dzieci aktorka Magdalena Lamparska.

25 listopada zaprosimy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w turnieju w piłkarzyki o puchar „Małego Sputnika”. Na dzieci czekać będą specjalnie przygotowane stoły oraz nagrody. Nad tym aby wszyscy wspaniale się bawili, czuwać będzie wiodący organizator imprez sportowych firma Milesport.

W przerwie pomiędzy bajkami dziećmi zajmie się zaprzyjaźniona Agencja Artystyczna „Be Active Group”. Dmuchane zamki, sportowe konkurencje, malowanie buziek, bańki mydlane, wata cukrowa, konkursy plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na naszych najmłodszych Kinomanów!

Nic tak nie rozwija kreatywności i wyobraźni jak wspólna zabawa! Będziemy wywoływać uśmiech na twarzach dzieci oraz uczyć przez zabawę!

Zapraszamy do spędzenia bajkowego weekendu z Małym Sputnikiem!

Więcej informacji na:
http://sputnikfestiwal.pl/2012/wydarzenia_maly

oraz u Koordynatora sekcji dziecięcej:
Agnieszka Karczewska, sputnik1@ear.com.plpowrót

Dyrektor Festiwalu
Małgorzata Szlagowska
malgorzata@ear.com.pl
Koordynator Polska-Rosja
Elena Małygina-Tworkowska
lena@ear.com.pl
Telefony:
+48 22 877 44 52
+48 22 837 91 44
kinoteka sputnik      kino kultura sputnik      kino praha sputnik

PKP intercity      iplex.pl


Strony festiwalu wykorzystują pliki cookies. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Polityka prywatności.