Репертуар на сегодня: 10-11-2017
Кинотеатр «Электроник»

час Заглавие Время Жанр Информация
16.30ДЕВУШКА С КОСОЙ
Реж.Ольга Попова, 2017
75комедия

конкурс художественных фильмов
18.00ЗАЛОЖНИКИ
Реж.Резо Гигинеишвили, 2017
104драма

конкурс художественных фильмов
20.00ЕГО ДОЧЬ
Реж.Татьяна Эверстова, 2016
96драмаSpotkanie z reżyerką Tatianą Ewerstową

film w języku jakuckim z napisami polskimi

конкурс художественных фильмов




Кинотеатр Иллюзион, Зал Мала чарна

час Заглавие Время Жанр Информация
15.30СЕРГЕЙ ПРОКОФЬЕВ
Реж.Андрей Кончаловский, 2003
52документальный фильм

80-й юбилей Андрея Кончаловского
16.45ПОСЛЕДНИЙ МУЖЧИНА
Реж.Елена Демидова, 2016
105документальный

документальная Россия
19.00ПАВЛЕНСКИЙ. ГОЛАЯ ЖИЗНЬ
Реж.Дарья Хренова, 2016
71документальный

Окно в Европу: копродукции

документальная Россия
20.3020:17
Реж.Арсений Занин, Михаил Архипов, Денис Шабаев, 2017
74альманах

калейдоскоп




Кинотеатр Иллюзион, Зал Столица

час Заглавие Время Жанр Информация
16.00ЗВЕЗДА
Реж.Анна Меликян, 2010
128драмаnapisy polskie i angielskie
EN

the best of sputnik
18.30ИНСАЙТ
Реж.Александр Котт, 2015
90драма

the best of sputnik
20.30КОЛЛЕКТОР
Реж.Алексей Красовский, 2016
74драма, триллер

the best of sputnik




Кинотеатр Луна, Зал A

час Заглавие Время Жанр Информация
16.30МОЙ УБИЙЦА
Реж.Костас Марсан, 2016
105детективnapisy polskie i angielskie
EN

конкурс художественных фильмов
18.30ЖИЛИ-БЫЛИ
Реж.Эдуард Парри, 2017
85драмаSpotkanie z reżyserem

napisy polskie i angielskie
EN

конкурс художественных фильмов
20.45КАРП ОТМОРОЖЕННЫЙ
Реж.Владимир Котт, 2017
105драма

конкурс художественных фильмов




Кинотеатр Луна, Зал B

час Заглавие Время Жанр Информация
17.15ТАТЬЯНА И ЕЕ ДЕТИ
Реж.Елена Ласкари, 2016
70документальныйnapisy polskie i angielskie
EN

документальная Россия
18.45ОЗЕРО ВОСТОК. ХРЕБЕТ БЕЗУМИЯ
Реж.Екатерина Еременко, 2017
90документальный

документальная Россия
20.30БОЛЬШОЙ ВАВИЛОН
Реж.Ник Рид, Марк Франкетти, 2015
86документальный

па-де-де на экране
23.30Maraton Kosmiczna Odyseja---




Maraton Kosmiczna Odyseja, Kino Luna, Sala B (na Maraton obowiązuje jeden bilet na dwa seanse)

час Заглавие Время Жанр Информация
23.30ВРЕМЯ ПЕРВЫХ
Реж.Дмитрий Киселев, 2017
140исторический, приключенческий(na Maraton obowiązuje jeden bilet na dwa seanse, miejsca nienumerowane)

калейдоскоп
-02.00САЛЮТ-7
Реж.Клим Шипенко, 2017
118драма(na Maraton obowiązuje jeden bilet na dwa seanse, miejsca nienumerowane)

napisy polskie i angielskie
EN

калейдоскоп




Wydarzenia towarzyszące

час Заглавие Время Жанр Информация
17.00«Не свадебное путешествие»
ресторан «Скамейка», ул. Зомбоквска, 37, Варшава
Вход свободный
---




Организаторы оставляют за собой право вносить изменения




Fundacja Wspieram 35 MM E.A.R Kinofest

Проект Финансируется Министром Культуры и Национального Наследия РП и Министерства культуры РФ:

MKiDN Ministerstwo FR

Polska:

pisf zakochaj sie w warszawie
Rosja:

centrum r

360stopni boria.pl drukarnia visent

Empik bardzo bardzo niebo kopernika oficyna bbc klub komediowy południk zero akademia fotografii bioarp szerokie tory katiusza . kino praha teatr ateneum teatr współczesny studio wydawnictwo czarne edipresse świat książki prószyński i spółka editio claroscuro wydawnictwo literackie booker mito bagatela slajdy legalna kultura

tvp kultura tvp3 kino polska kino tv rmf classic cjg24 ams Aktivist kino Hiro Ekrany art papier Film&TV Kamera Fragile akcent Przedsiebiorcy@eu kie Ewropa krytyka literacka nowa europa wschodnia przegląd Rosyjski Kurier Warszawski Zupełnie inny świat co i gdzie eastbook example Filmaster Irka rosyjska ruletka na ekranie rynek wschodni nigdy więcej


mk aif ap . afisha proficinema . forsmi . . .