• filmy 9.Festiwal Sputnik nad Polską - 5-15 XI 2015 Warszawa, listopad 2015-marzec 2016 - inne miasta w Polsce
  • filmy Spotkania literackie (więcej...)
  • jury Jury 9. Festiwalu Sputnik nad Polską (więcej...)
Ceremonia zamknięcia Festiwalu – pokaz filmu "Zbawienie" wraz z bankietem
Reżyseria: Iwan Wyrypajew
Rok: -, czas: - min.


Ceremonia zamknięcia 9. Festiwalu Filmów Rosyjskich Sputnik nad Polską połączona z pokazem nagrodzonego filmu "Zbawienie" w reżyserii Iwana Wyrypajewa oraz bankietem.          


ZBAWIENIE
Obsada
: Polina Griszyna, Karolina Gruszka, Cazimir Liske, Vanchuk Fargo, Angchuk Phuntsok, Diana Zamojska, ojciec Edward, Iwan Wyrypajew

Nagrody

2015 – nagroda za najlepszą rolę kobiecą (Polina Griszyna) na 26. Otwartym Festiwalu Filmowym „Kinotawr”, Soczi

Młoda polska zakonnica, siostra Anna, zostaje wysłana na misję do parafii, która znajduje się wysoko w Himalajach. Anna ma 25 lat i połowę swego dotychczasowego życia spędziła w klasztorze. Po raz pierwszy w życiu wyjeżdża za granicę – do autentycznej krainy Ladakh, która jest częścią Tybetu na terytorium Indii. Kiedy Anna przybywa na miejsce, otwiera się przed nią zupełnie nieznany jej do tej pory świat. Spotyka się z zupełnie inną kulturą, energię i odmienną religią. Zagadkowy świat Tybetu, ludzie, których przypadkowo spotyka na swojej drodze – skłaniają ją do przemyśleń i zadawania samej sobie trudnych pytań.
Galeria:

kadry z filmu    


2015-11-15, godz. 19:30, Kino Luna, Sala A Kup Bilet

Przejdź do spisu wszystkich filmów

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian. Miejsca na seanse festiwalowe są nienumerowane. UWAGA! Brak zwrotu biletów na seanse festiwalowe.