• filmy 9.Festiwal Sputnik nad Polską - 5-15 XI 2015 Warszawa, listopad 2015-marzec 2016 - inne miasta w Polsce
  • filmy Spotkania literackie (więcej...)
  • jury Jury 9. Festiwalu Sputnik nad Polską (więcej...)
Ojczyzna
Reżyseria: Piotr Busłow
Scenariusz: Andriej Migaczew, Aleksiej Szypienko
Muzyka: Aleksander Simonienko
Zdjęcia: Fiodor Lass
Gatunek: dramat
Rok: 2015, czas: 110 min.


Obsada: Andriej Smolakow, Piotr Fiodorow, Lubow Aksienowa, Paweł Licznikoff, Jekaterina Wołkowa, Siergiej Badiuk, Andriej Mierzlikin, Kiriłł Kiaro, Aleksander Robak, Maksim Łagaszkin  

Goa to miejsce, do którego ściągają ludzie z całego świata, aby odnaleźć własne ja lub je zatracić. Ewa, córka rosyjskiego bogacza, trafia tutaj nie z własnej woli – jej ojca poniosły nerwy i wysadził ją z prywatnego samolotu w środku nocy, na pierwszym napotkanym lotnisku. Kiedy się opamiętał, było już za późno – Ewa została wchłonięta przez labirynt ludzkich istnień. Spotyka w nim Makara z Nowosybirska, który na Goa gorączkowo poszukuje swojego ja – do końca urlopu został mu przecież tylko jeden dzień! To tutaj Aleksiej i Kristina żegnają się ze swym szczęściem rodzinnym, a dwaj dranie na motocyklach Dimon i Lenia swoimi wybrykami testują wytrzymałość otoczenia. To tutaj Guru Kosmos rozdaje preparaty, dzięki którym w mgnieniu oka można się przenieść w inną rzeczywistości. To tutaj krzyżują się tak różne losy tak odmiennych ludzi. Jednak jest coś, co ich wszystkich łączy – wspólna Ojczyzna.
Galeria:

kadry z filmu    kadry z filmu    kadry z filmu    kadry z filmu    kadry z filmu    


2015-11-07, godz. 14:30, Kino Luna, Sala B Kup bilet

2015-11-11, godz. 13:30, Kino Luna, Sala B Kup bilet

2015-11-15, godz. 16:00, Kino Luna, Sala B Kup bilet

Przejdź do spisu wszystkich filmów

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian. Miejsca na seanse festiwalowe są nienumerowane. UWAGA! Brak zwrotu biletów na seanse festiwalowe.