Aktualności

Ruszyły akredytacje na 15. Sputnik!

Ruszył nabór na akredytacje na 15. Festiwal Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”, który odbędzie się w dniach 18-28 listopada 2021 roku w warszawskich kinach Luna oraz Iluzjon.

Wszystkich przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza akredytacyjnego na naszej stronie internetowej:

https://sputnikfestiwal.pl/2021/akredytacje

Aplikacje akredytacyjne będą przyjmowane do 27 października 2021 r.

W celu uzyskania akredytacji należy wypełnić poniższy formularz, dołączając zeskanowane zdjęcie dowodowe (plik w formacie jpg, do 2 MB). Aplikacje akredytacyjne będą przyjmowane do 27.10.2021 r. Potwierdzenie akredytacji na festiwal zostanie wysłane mailowo po 28.10.2021 r.

Akredytacje obowiązują podczas 15. Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską” w dniach 19-28 listopada 2021 r. w warszawskich kinach Luna oraz Iluzjon.

Po wysłaniu prawidłowo wypełnionego formularza aplikujący otrzymuje potwierdzenie na podany adres e-mail. BRAK POTWIERDZENIA OZNACZA, ŻE FORMULARZ NIE ZOSTAŁ WYSŁANY.

Bezpłatne akredytacje dziennikarskie mogą zostać przyznane wyłącznie dziennikarzom pracującym dla patronów medialnych festiwalu oraz innym aktywnym zawodowo dziennikarzom, którzy pracują dla mediów specjalizujących się w filmie, kulturze lub tematach związanych z Rosją.

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Marlena Ochońska marlena@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła