Video

Spot 13. SputnikReżyser, scenarzysta, producent spotu: Maciej Przemysław Wróbel
Dziękujemy!Relacja z otwarcia 13. Sputnika!Wywiad z reżyserem Pawłem ŁunginemSpotkanie z Wierą Kriczewską, reżyserką filmu dokumentalnego "Sprawa Sobczaka"Wywiad z Filippem Awdiejewem, aktorem z filmu "Kwas", reż. Aleksandr Gorczilin


"Zrobiliśmy film nie o pokoleniu, a po prostu o młodych ludziach. Zawarliśmy w nim nasze osobiste przeżycia, opowieści naszych znajomych. Nie chcieliśmy jednak nakręcić pokoleniowego manifestu, jak z czasem zaczęto ten film nazywać. Rozumiem potrzebę przyklejenia łatki, uważam jednak, że nasze pokolenie jest niezwykle zróżnicowane." - w wywiadzie z Małgorzatą Steciak opowiadał Filipp Awdiejew, aktor z filmu "Kwas", reż. Aleksandr Gorczilin.Półmetek 13. Sputnika za nami!


Półmetek 13. Sputnika za nami! Dyrektor festiwalu Małgorzata Szlagowska-Skulska podsumowuje dotychczasowe wydarzenia i zaprasza na najciekawsze projekcje w najbliższych dniach!
Realizacja: Małgorzata Steciak i Konrad Ziaja13. Sputnik nabrał tempa!


Festiwalowe życie nabrało zawrotnego tempa! Dziękujemy za wszystkie wspólne projekcje i rozmowy. Przed nami jeszcze 4 dni z najlepszym kinem rosyjskim!
Realizacja: Małgorzata Steciak i Konrad Ziaja

Ostatni weekend z 13. Sputnikiem!


Realizacja: Małgorzata Steciak i Konrad Ziaja

Ceremonia zamknięcia 13. Sputnika


Realizacja: Małgorzata Steciak i Konrad Ziaja

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła