Repertuar na dzień: 30/11/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.00
ROSYJSKI BIES


reż.Grigorij Konstantinopolskij, 2018

98dramat

Konkurs Filmów Fabularnych
20.00
VAN GOGHI


reż.Siergiej Liwniew, 2018

102dramat

Konkurs Filmów Fabularnych




Kino Iluzjon, Sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.15
Blok filmów krótkometrażowych program MŁODZI


reż.,

92

100-lecie WGIK-u
20.00
SPRAWA SOBCZAKA


reż.Wiera Kriczewskaja, 2018

117film dokumentalny

Rosja w dokumencie




Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00
ABIGAIL


reż.Aleksandr Bogusławskij, 2019

110familijny, fantasy

Filmy dla młodzieży
16.15
BITWA


reż.Anar Abbasow, 2019

85dramat

Manifesty
18.00
PÓŁNOCNY WIATR BYWA CIEPŁYM


reż.Aleksiej Gołowkow, 2016

60film dokumentalnySpotkanie zreżyserem Aleksiejem Gołowkowym

Rosja w dokumencie
20.00
OLIGARCHA


reż.Paweł Łungin, 2002

112dramat

Retrospektywa Pawła Łungina




Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
MIŚ PUSZATEK


reż.Fiodor Chitruk, 1969–1972

48serial animowany

Najlepsze Filmy Studia „Sojuzmultfilm” dla najmłodszych
11.00
TRZEJ BOHATEROWIE I CAR MORSKI


reż.Konstantin Fieoktistow, 2016

75film animowany

Duże kino dla maluchów (6+)
12.35
POWSTRZYMAĆ WIKINGÓW


reż.Ilja Biełostockij, 2018

65familijny, komediaSpotkanie z reżyserem Ilją Biełostockim

Filmy dla młodzieży
14.35
OSTATNI BOHATER


reż.Dmitrij Diaczenko, 2017

114film przygodowy, fantasy, komedia

Filmy dla młodzieży
16.45
KINO EPOKI PRZEMIAN


reż.Aleksiej Fiedorczenko, 2018

60film dokumentalny

Rosja w dokumencie
18.15
NAFTA


reż.Jusup Razykow, 2018

77dramatSpotkanie z reżyserem Jusupem Razykowem i aktorką Jeleną Susaniną

Konkurs Filmów Fabularnych
20.30
PONAD NIEBEM


reż.Oksana Karas, 2019

104dramatSpotkanie z aktorem Aleksiejem Agranowiczem i aktorką Wiktorią Tołstoganową

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego




Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00
DZIEŃ DOBRY


reż.Anna Arewszatjan, 2019

100dramat

Okno na Europę: program koprodukcji
18.00
KONIEC SEZONU


reż.Konstantin Chudiakow, 2019

95dramat

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
20.00
NA MIEJSCE!


reż.Andriej Waldberg, 2018

60dramat

Manifesty
21.30
REPUBLIKA Z


reż.Stiepan Burnaszew, 2019

87horror

Jakucja. Tam, gdzie słońce nie zachodzi




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła