Repertuar na dzień: 30/11/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.00
ROSYJSKI BIES


reż.Grigorij Konstantinopolskij, 2018

98dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Konkurs Filmów Fabularnych
20.00
VAN GOGHI


reż.Siergiej Liwniew, 2018

102dramat BILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Konkurs Filmów Fabularnych




Kino Iluzjon, sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.15
Blok filmów krótkometrażowych program MŁODZI


reż.,

92BILETY / KARNETY GOINGAPP     BILETY KINA

100-lecie WGIK-u
20.00
SPRAWA SOBCZAKA


reż.Wiera Kriczewskaja, 2018

117film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Rosja w dokumencie




Kino Iluzjon, sala Stolica (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00
ABIGAIL


reż.Aleksandr Bogusławskij, 2019

110familijny, fantasyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
napisy angielskie
EN

Filmy dla młodzieży
16.15
BITWA


reż.Anar Abbasow, 2019

85dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Manifesty
18.00
PÓŁNOCNY WIATR BYWA CIEPŁYM


reż.Aleksiej Gołowkow, 2016

60film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie zreżyserem Aleksiejem Gołowkowym

Rosja w dokumencie
20.00
OLIGARCHA


reż.Paweł Łungin, 2002

112dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Retrospektywa Pawła Łungina




Kino Luna, sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
MIŚ PUSZATEK


reż.Fiodor Chitruk, 1969–1972

48serial animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Najlepsze Filmy Studia „Sojuzmultfilm” dla najmłodszych
11.00
TRZEJ BOHATEROWIE I CAR MORSKI


reż.Konstantin Fieoktistow, 2016

75film animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Duże kino dla maluchów (6+)
12.35
POWSTRZYMAĆ WIKINGÓW


reż.Ilja Biełostockij, 2018

65familijny, komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z reżyserem Ilją Biełostockim

Duże kino dla maluchów (6+)
14.35
OSTATNI BOHATER


reż.Dmitrij Diaczenko, 2017

114film przygodowy, fantasy, komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży
16.45
KINO EPOKI PRZEMIAN


reż.Aleksiej Fiedorczenko, 2018

60film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Rosja w dokumencie
18.15
NAFTA


reż.Jusup Razykow, 2018

77dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z reżyserem Jusupem Razykowem i aktorką Jeleną Susaniną
napisy angielskie
EN

Konkurs Filmów Fabularnych
20.30
PONAD NIEBEM


reż.Oksana Karas, 2019

104dramatBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
Spotkanie z aktorem Aleksiejem Agranowiczem

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego




Kino Luna, sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00
DZIEŃ DOBRY


reż.Anna Arewszatjan, 2019

100dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Okno na Europę: program koprodukcji
18.00
KONIEC SEZONU


reż.Konstantin Chudiakow, 2019

95dramatBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
20.00
NA MIEJSCE!


reż.Andriej Waldberg, 2018

60dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Manifesty
21.30
REPUBLIKA Z


reż.Stiepan Burnaszew, 2019

87horrorBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Jakucja. Tam, gdzie słońce nie zachodzi




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła