Repertuar na dzień: 29/11/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
17.30
SIEDMIU OPOJÓW


reż.Siergiej Kuzniecow, 2019

81western, przygodowyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Okno na Europę: program koprodukcji
19.15
SUKCES


reż.Paweł Ruminow, 2019

95komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
21.00
BYK


reż.Boris Akopow, 2019

99dramat, kryminalnyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Konkurs Filmów Fabularnych




Kino Iluzjon, sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.15
Blok filmów krótkometrażowych program MISTRZOWIE


reż., 1960-2011

87filmy krótkometrażoweBILETY / KARNETY GOINGAPP     BILETY KINA

100-lecie WGIK-u
20.00
KRONIKI RTĘCI


reż.Ben Guez, Aleksandra Kułak, 2019

75film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
angielska wersja językowa
EN

Rosja w dokumencie




Kino Iluzjon, sala Stolica (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.00
FATEICZ I MORZE


reż.Alina Rudnickaja, Siergiej Winokurow, 2018

76film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z producentką Dorotą Roszkowską i operatorem Krystianem Matyskiem

Rosja w dokumencie
20.15
DAMA PIKOWA


reż.Paweł Łungin, 2016

120dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Retrospektywa Pawła Łungina




Kino Luna, sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
SZCZĘŚCIE TO … CZĘŚĆ 2.


reż.Irina Bas, Jelena Wojtowicz, Angelina Debor, Zurab Dżidżiława, Julia Maszukowa, Anna Mitafidi, Anastasija Timofiejewa, 2019

100familijnyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Filmy dla młodzieży
16.00
CZARODZIEJ


reż.Michaił Morskow, 2019

87komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży
18.00
OŁÓWEK


reż.Natalia Nazarowa, 2019

92dramatBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
Spotkanie z reżyserem Natalią Nazarową i producentem Denisem Kowalewskim

Konkurs Filmów Fabularnych
20.30
KOMIK


reż.Michaił Idow, 2018

100dramat, biograficznyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
Spotkanie z aktorem Aleksiejem Agranowiczem

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego




Kino Luna, sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.30
WYSOKI SĄDZIE


reż.Andres Puustusmaa, 2019

95thriller, dramat, komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Okno na Europę: program koprodukcji
19.00
BAJKOWA PODRÓŻ PANA BILBO BAGGINSA, HOBBITA, PRZEZ DZIKĄ KRAINĘ, CZARNY LAS, ZA MGLISTE GÓRY. TAM I Z POWROTEM


reż.Władimir Łatyszew, 1985

64fantasyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

4K: Kuriozalne Kino dla Kompetentnych Kinomanów
20.45
ROSYJSKI MŁOKOS


reż.Aleksandr Zołotuchin, 2018

72dramat wojennyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Konkurs Filmów Fabularnych




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła