Repertuar na dzień: 28/11/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.00
DZIEŃ DOBRY


reż.Anna Arewszatjan, 2019

100dramat

Okno na Europę: program koprodukcji
20.15
NADE MNĄ SŁOŃCE NIE ZACHODZI


reż.Lubow Borisowa, 2019

108dramat, komedia

Jakucja. Tam, gdzie słońce nie zachodzi




Kino Iluzjon, Sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.45
OJCIEC I SYNOWIE Z KROTOWA


reż.Walerij Sołomin, Jewgienij Sołomin , 2018

55film dokumentalny

Rosja w dokumencie
20.00
MORFINA


reż.Aleksiej Bałabanow, 2008

112dramat

Director’s cut




Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
20.15
RAJ


reż.Andriej Konczałowski, 2016

130dramat historyczny

Director’s cut




Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
09.00
LECĄ ŻURAWIE


reż.Michaiła Kałatozow, 1957

95dramat

Klasyka kina radzieckiego
11.30
DROGI TATO


reż.Michaił Raschodnikow, 2019

90familijny, komedia

Filmy dla młodzieży
13.25
OŁÓWEK


reż.Natalia Nazarowa, 2019

92dramat

Konkurs Filmów Fabularnych
16.30
NIEDZIELA


reż.Swietłana Proskurina, 2019

82dramat

Konkurs Filmów Fabularnych
18.30
DAR


reż.Michaił Kukuszkin, 2018

90komediaSpotkanie z reżyserem Michaiłem Kukuszkinym

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
21.00
TEKST


reż.Klim Szypienko, 2019

132dramat, thriller

Konkurs Filmów Fabularnych




Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
POWSTRZYMAĆ WIKINGÓW


reż.Ilja Biełostockij, 2018

65familijny, komedia

Filmy dla młodzieży
16.30
WŁADCA RENIFERÓW


reż.Ksenia Jelan, 2018

72film dokumentalny

Rosja w dokumencie
18.00
PEWNEGO RAZU W TRUBCZEWSKU


reż.Łarisa Sadiłowa, 2019

80dramat

Konkurs Filmów Fabularnych
20.00
Slajdowisko Artura Gorzelaka „Zostawieni na lodzie. Piesza przeprawa przez Bajkał”
---




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła