Repertuar na dzień: 27/11/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
19.30
DUCHY MORZA


reż.Andriej Arutiunow, 2019

87dramat

Okno na Europę: program koprodukcji
21.15
WIELKA POEZJA


reż.Aleksandr Łungin, 2019

120dramat

Konkurs Filmów Fabularnych




Kino Iluzjon, Sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.15
„Krótko mówiąc”. Blok filmów krótkometrażowych


reż., 2018-2019

87filmy krótkometrażowe

„Krótko mówiąc”. Blok filmów krótkometrażowych
20.00
WIELKA DROGA PÓŁNOCNA


reż.Leonid Krugłow, 2019

75film dokumentalny

Rosja w dokumencie




Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.00
WYSPA


reż.Paweł Łungin, 2006

112dramat

Retrospektywa Pawła Łungina
20.15
AJKA


reż.Siergiej Dworcewoj, 2018

100dramat

Director’s cut




Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.30
BEEF. ROSYJSKI HIP-HOP


reż.Roma Żygan, 2019

90film dokumentalny, muzyczny, biograficzny

Manifesty
18.30
SHEENA667


reż.Grigorij Dobrygin, 2019

97dramat

Konkurs Filmów Fabularnych
20.30
CZŁOWIEK, KTÓRY WSZYSTKICH ZASKOCZYŁ


reż.Natasza Mierkułowa, Aleksiej Czupow, 2018

104dramat

Konkurs Filmów Fabularnych




Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.30
FATEICZ I MORZE


reż.Alina Rudnickaja, Siergiej Winokurow, 2018

76film dokumentalny

Rosja w dokumencie
18.00
ROSYJSKA SZKOŁA UWODZENIA


reż.Alina Rudnickaja, 2019

95film dokumentalnyDyskusja z dziennikarką Wiktorią Bielaszyn

Rosja w dokumencie
20.30
FORMUŁA TĘCZY


reż.Gierogij Jungwald-Chilkiewicz, 1966

72komediaImprowizowane dialogi na żywo czyta Piotr "Blacha" Wąchała

4K: Kuriozalne Kino dla Kompetentnych Kinomanów




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła