Repertuar na dzień: 26/11/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
17.00
DAR


reż.Michaił Kukuszkin, 2018

90komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
18.45
PEWNEGO RAZU W TRUBCZEWSKU


reż.Łarisa Sadiłowa, 2019

80dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
napisy angielskie
EN

Konkurs Filmów Fabularnych
20.30
BRATERSTWO


reż.Paweł Łungin, 2019

113dramat, wojennyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
napisy angielskie
EN

Konkurs Filmów Fabularnych

Retrospektywa Pawła Łungina




Kino Iluzjon, sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.00
OBCA BIAŁA I PSTROKATY


reż.Siergiej Sołowjow, 1986

99dramatBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Klasyka kina radzieckiego
20.00
SIEDMIU OPOJÓW


reż.Siergiej Kuzniecow, 2019

81western, przygodowyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Okno na Europę: program koprodukcji




Kino Luna, sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
DOMOWIK


reż.Jewgienij Biedariew, 2019

104familijny, fantasyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Wykład Doroty Walczak

Filmy dla młodzieży
12.45
ABIGAIL


reż.Aleksandr Bogusławskij, 2019

110familijny, fantasyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
napisy angielskie
EN

Filmy dla młodzieży
16.30
ROSYJSKI MŁOKOS


reż.Aleksandr Zołotuchin, 2018

72dramat wojennyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Konkurs Filmów Fabularnych
18.00
NIEDZIELA


reż.Swietłana Proskurina, 2019

82dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z reżyserką Swietłaną Proskuriną

Konkurs Filmów Fabularnych
20.15
BYK


reż.Boris Akopow, 2019

99dramat, kryminalnyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z reżyserem Borisem Akopowem

Konkurs Filmów Fabularnych




Kino Luna, sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.30
URFIN DŻUS POWRACA


reż.Fiodor Dmitrijew, 2019

75film animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Duże kino dla maluchów (6+)
16.00
SZCZĘŚCIE TO … CZĘŚĆ 2.


reż.Irina Bas, Jelena Wojtowicz, Angelina Debor, Zurab Dżidżiława, Julia Maszukowa, Anna Mitafidi, Anastasija Timofiejewa, 2019

100familijny
BILETY / KARTNETY Goingapp      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży
18.00
DZIECI FUTBOLU


reż.Paweł Iwanow, 2019

53film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
Spotkanie z Sylwestrem Trześniewskim i Krzysztofem Kotem

Rosja w dokumencie
19.45
PÓŁNOCNY WIATR BYWA CIEPŁYM


reż.Aleksiej Gołowkow, 2016

60film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Rosja w dokumencie
21.00
KWAS


reż.Aleksandr Gorczilin, 2018

98dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Konkurs Filmów Fabularnych




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła