Repertuar na dzień: 26/11/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
17.00
DAR


reż.Michaił Kukuszkin, 2018

90komedia

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
18.45
PEWNEGO RAZU W TRUBCZEWSKU


reż.Łarisa Sadiłowa, 2019

80dramat

Konkurs Filmów Fabularnych
20.30
BRATERSTWO


reż.Paweł Łungin, 2019

113dramat, wojenny

Konkurs Filmów Fabularnych

Retrospektywa Pawła Łungina




Kino Iluzjon, Sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.00
OBCA BIAŁA I PSTROKATY


reż.Siergiej Sołowjow, 1986

99dramat

Klasyka kina radzieckiego
20.00
SIEDMIU OPOJÓW


reż.Siergiej Kuzniecow, 2019

81western, przygodowy

Okno na Europę: program koprodukcji




Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
DOMOWIK


reż.Jewgienij Biedariew, 2019

104familijny, fantasyWykład Doroty Walczak

Filmy dla młodzieży
12.45
ABIGAIL


reż.Aleksandr Bogusławskij, 2019

110familijny, fantasy

Filmy dla młodzieży
16.30
ROSYJSKI MŁOKOS


reż.Aleksandr Zołotuchin, 2018

72dramat wojenny

Konkurs Filmów Fabularnych
18.00
NIEDZIELA


reż.Swietłana Proskurina, 2019

82dramatSpotkanie z reżyser Swietłaną Proskuriną

Konkurs Filmów Fabularnych
20.15
BYK


reż.Boris Akopow, 2019

99dramat, kryminalnySpotkanie z reżyserem Borisem Akopowem

Konkurs Filmów Fabularnych




Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.30
URFIN DŻUS POWRACA


reż.Fiodor Dmitrijew, 2019

75film animowany

Duże kino dla maluchów (6+)
16.00
SZCZĘŚCIE TO … CZĘŚĆ 2.


reż.Irina Bas, Jelena Wojtowicz, Angelina Debor, Zurab Dżidżiława, Julia Maszukowa, Anna Mitafidi, Anastasija Timofiejewa, 2019

100familijny

Filmy dla młodzieży
18.00
DZIECI FUTBOLU


reż.Paweł Iwanow, 2019

53film dokumentalnySpotkanie z Sylwestrem Trześniewskim i Krzysztofem Kotem

Rosja w dokumencie
19.45
PÓŁNOCNY WIATR BYWA CIEPŁYM


reż.Aleksiej Gołowkow, 2016

60film dokumentalny

Rosja w dokumencie
21.00
KWAS


reż.Aleksandr Gorczilin, 2018

98dramat

Konkurs Filmów Fabularnych




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła