Repertuar na dzień: 24/11/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.00
PORT


reż.Aleksandra Strelanaja, 2018

88dramat

Konkurs Filmów Fabularnych

Manifesty
20.00
CZŁOWIEK, KTÓRY WSZYSTKICH ZASKOCZYŁ


reż.Natasza Mierkułowa, Aleksiej Czupow, 2018

104dramat

Konkurs Filmów Fabularnych




Kino Iluzjon, Sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.30
WŁADCA RENIFERÓW


reż.Ksenia Jelan, 2018

72film dokumentalny

Rosja w dokumencie
20.00
ROSYJSKA SZKOŁA UWODZENIA


reż.Alina Rudnickaja, 2019

95film dokumentalny

Rosja w dokumencie




Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00
DOMOWIK


reż.Jewgienij Biedariew, 2019

104familijny, fantasy

Filmy dla młodzieży
16.00
NA DZIELNI


reż.Olga Zujewa, 2018

97dramat

Manifesty
18.00
ZWIERCIADŁO


reż.Andriej Tarkowski, 1974

108dramat Krótki wykład poprowadzi Dr Grzegorz Szymczak

Klasyka kina radzieckiego
20.30
ŚLUB PO ROSYJSKU


reż.Paweł Łungin, 2000

110dramat, komedia

Retrospektywa Pawła Łungina




Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
MIŚ PUSZATEK


reż.Fiodor Chitruk, 1969–1972

48serial animowany

Najlepsze Filmy Studia „Sojuzmultfilm” dla najmłodszych
11.05
TRZEJ BOHATEROWIE I KSIĘŻNICZKA EGIPTU


reż.Konstantin Fieoktistow, 2017

75film animowany

Duże kino dla maluchów (6+)
12.45
ABIGAIL


reż.Aleksandr Bogusławskij, 2019

110familijny, fantasy

Filmy dla młodzieży
15.00
OJCIEC I SYNOWIE Z KROTOWA


reż.Walerij Sołomin, Jewgienij Sołomin , 2018

55film dokumentalny

Rosja w dokumencie
16.15
NAFTA


reż.Jusup Razykow, 2018

77dramat

Konkurs Filmów Fabularnych
18.00
KWAS


reż.Aleksandr Gorczilin, 2018

98dramatSpotkanie z aktorem Filipem Awdiejewem

Konkurs Filmów Fabularnych
20.30
BEEF. ROSYJSKI HIP-HOP


reż.Roma Żygan, 2019

90film dokumentalny, muzyczny, biograficznyDyskusja z Konstantym Usenko i Danielem Wardzińskim

Manifesty




Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00
Slajdowisko Pawła Kunza
---
18.00
AGENT MAMBO


reż.Aleksiej Ambrosjew jr, 2019

102komedia, kryminał

Jakucja. Tam, gdzie słońce nie zachodzi
20.15
SZTUKA PRZETRWANIA


reż.Jewgienij Torres, 2019

90komediaSpotkanie z reżyserem Jewgienijem Torres

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego

Konkurs Filmów Fabularnych




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła