Repertuar na dzień: 24/11/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.00
PORT


reż.Aleksandra Strelanaja, 2018

88dramatBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Konkurs Filmów Fabularnych

Manifesty
20.00
CZŁOWIEK, KTÓRY WSZYSTKICH ZASKOCZYŁ


reż.Natasza Mierkułowa, Aleksiej Czupow, 2018

104dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Konkurs Filmów Fabularnych




Kino Iluzjon, sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.30
WŁADCA RENIFERÓW


reż.Ksenia Jelan, 2018

72film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Rosja w dokumencie
20.00
ROSYJSKA SZKOŁA UWODZENIA


reż.Alina Rudnickaja, 2019

95film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Rosja w dokumencie




Kino Iluzjon, sala Stolica (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00
DOMOWIK


reż.Jewgienij Biedariew, 2019

104familijny, fantasyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Filmy dla młodzieży
16.00
NA DZIELNI


reż.Olga Zujewa, 2018

97dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Manifesty
18.00
ZWIERCIADŁO


reż.Andriej Tarkowski, 1974

108dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Krótki wykład poprowadzi dr Grzegorz Szymczak

Klasyka kina radzieckiego
20.30
ŚLUB PO ROSYJSKU


reż.Paweł Łungin, 2000

110dramat, komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
napisy angielskie
EN

Retrospektywa Pawła Łungina




Kino Luna, sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
MIŚ PUSZATEK


reż.Fiodor Chitruk, 1969–1972

48serial animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Najlepsze Filmy Studia „Sojuzmultfilm” dla najmłodszych
11.05
TRZEJ BOHATEROWIE I KSIĘŻNICZKA EGIPTU


reż.Konstantin Fieoktistow, 2017

75film animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Duże kino dla maluchów (6+)
12.45
ABIGAIL


reż.Aleksandr Bogusławskij, 2019

110familijny, fantasyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
napisy angielskie
EN

Filmy dla młodzieży
15.00
OJCIEC I SYNOWIE Z KROTOWA


reż.Walerij Sołomin, Jewgienij Sołomin , 2018

55film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Rosja w dokumencie
16.15
NAFTA


reż.Jusup Razykow, 2018

77dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
napisy angielskie
EN

Konkurs Filmów Fabularnych
18.00
KWAS


reż.Aleksandr Gorczilin, 2018

98dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z aktorem Filippem Awdiejewem

Konkurs Filmów Fabularnych
20.30
BEEF. ROSYJSKI HIP-HOP


reż.Roma Żygan, 2019

90film dokumentalny, muzyczny, biograficznyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Dyskusja z Konstantym Usenką i Danielem Wardzińskim
napisy angielskie
EN

Manifesty




Kino Luna, sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00
Slajdowisko Pawła Kunza „4 strony Rosji i ‘Poradziecji’"
BILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
---
18.00
AGENT MAMBO


reż.Aleksiej Ambrosjew jr, 2019

102komedia, kryminałBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Jakucja. Tam, gdzie słońce nie zachodzi
20.15
SZTUKA PRZETRWANIA


reż.Jewgienij Torres, 2019

90komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z reżyserem Jewgienijem Torresem

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła