Repertuar na dzień: 23/11/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
17.00
TEKST


reż.Klim Szypienko, 2019

132dramat, thriller
angielska wersja językowa
EN

BILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Konkurs Filmów Fabularnych
20.15
SPRAWA SOBCZAKA


reż.Wiera Kriczewskaja, 2018

117film dokumentalny BILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
Spotkanie z reżyserką Wierą Kriczewską

Rosja w dokumencie




Kino Iluzjon, sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.45
KINO EPOKI PRZEMIAN


reż.Aleksiej Fiedorczenko, 2018

60film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Rosja w dokumencie
20.00
ANIOŁY REWOLUCJI


reż.Aleksiej Fiedorczenko, 2014

113dramatBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Director’s cut




Kino Iluzjon, sala Stolica (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00
SZCZĘŚCIE TO … CZĘŚĆ 2.


reż.Irina Bas, Jelena Wojtowicz, Angelina Debor, Zurab Dżidżiława, Julia Maszukowa, Anna Mitafidi, Anastasija Timofiejewa, 2019

100familijnyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Filmy dla młodzieży
16.00
CAR


reż.Paweł Łungin, 2009

112dramat BILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
napisy angielskie
EN

Retrospektywa Pawła Łungina
19.00
KONCERT SIERGIEJA STAROSTINA
BILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
---
20.30
GONIEC


reż.Karen Szachnazarow, 1986

88dramatBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
Spotkanie z reżyserem Karenem Szachnazarowem

Klasyka kina radzieckiego




Kino Luna, sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
CZEBURASZEK


reż.Roman Kaczanow, 1969–1983

66serial animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Najlepsze Filmy Studia „Sojuzmultfilm” dla najmłodszych
11.30
URFIN DŻUS POWRACA


reż.Fiodor Dmitrijew, 2019

75film animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Duże kino dla maluchów (6+)
13.00
DOMOWIK


reż.Jewgienij Biedariew, 2019

104familijny, fantasyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży
15.15
NADE MNĄ SŁOŃCE NIE ZACHODZI


reż.Lubow Borisowa, 2019

108dramat, komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z aktorem Stiepanem Pietrowem

Jakucja. Tam, gdzie słońce nie zachodzi
17.45
BRATERSTWO


reż.Paweł Łungin, 2019

113dramat, wojennyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z reżyserem Pawłem Łunginem
napisy angielskie
EN

Konkurs Filmów Fabularnych

Retrospektywa Pawła Łungina
21.00
NA MIEJSCE!


reż.Andriej Waldberg, 2018

60dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z reżyserem Andriejem Waldbergiem i producentką Marianną Ibragimową

Manifesty




Kino Luna, sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00
BITWA


reż.Anar Abbasow, 2019

85dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Manifesty
18.00
SUKCES


reż.Paweł Ruminow, 2019

95komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
20.00
KOCHAJ ICH WSZYSTKICH


reż.Maria Agranowicz, 2019

100dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
napisy angielskie
EN

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
22.15
MARATON - Noc Grozy

BILETY / KARTNETY Goingapp      BILETY KINA
---




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła