Repertuar na dzień: 23/11/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
17.00
TEKST


reż.Klim Szypienko, 2019

132dramat, thriller

Konkurs Filmów Fabularnych
20.15
SPRAWA SOBCZAKA


reż.Wiera Kriczewskaja, 2018

117film dokumentalny

Rosja w dokumencie




Kino Iluzjon, Sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.45
KINO EPOKI PRZEMIAN


reż.Aleksiej Fiedorczenko, 2018

60film dokumentalny

Rosja w dokumencie
20.00
ANIOŁY REWOLUCJI


reż.Aleksiej Fiedorczenko, 2014

113dramat

Director’s cut




Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00
SZCZĘŚCIE TO … CZĘŚĆ 2.


reż.Irina Bas, Jelena Wojtowicz, Angelina Debor, Zurab Dżidżiława, Julia Maszukowa, Anna Mitafidi, Anastasija Timofiejewa, 2019

100familijny

Filmy dla młodzieży
16.00
CAR


reż.Paweł Łungin, 2009

112dramat

Retrospektywa Pawła Łungina
19.00
KONCERT SIERGIEJA STAROSTINA
---
20.30
GONIEC


reż.Karen Szachnazarow, 1986

88dramatSpotkanie z reżyserem Karenem Szachnazarowem

Klasyka kina radzieckiego




Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
CZEBURASZEK


reż.Roman Kaczanow, 1969–1983

66serial animowany

Najlepsze Filmy Studia „Sojuzmultfilm” dla najmłodszych
11.30
URFIN DŻUS POWRACA


reż.Fiodor Dmitrijew, 2019

75film animowany

Duże kino dla maluchów (6+)
13.00
DOMOWIK


reż.Jewgienij Biedariew, 2019

104familijny, fantasy

Filmy dla młodzieży
15.15
NADE MNĄ SŁOŃCE NIE ZACHODZI


reż.Lubow Borisowa, 2019

108dramat, komediaSpotkanie z aktorem Stiepanem Pietrowem

Jakucja. Tam, gdzie słońce nie zachodzi
17.45
BRATERSTWO


reż.Paweł Łungin, 2019

113dramat, wojennySpotkanie z reżyserem Pawłem Łunginem

Konkurs Filmów Fabularnych

Retrospektywa Pawła Łungina
21.00
NA MIEJSCE!


reż.Andriej Waldberg, 2018

60dramatSpotkanie z reżyserem Andriejem Waldbergiem i producentką Marianną Ibragimową

Manifesty
22.15
MARATON - Noc Grozy
DAMA PIKOWA: PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA,
PRZEKLĘTA DRUMLA,
ŚWIT
---




Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00
BITWA


reż.Anar Abbasow, 2019

85dramat

Manifesty
18.00
SUKCES


reż.Paweł Ruminow, 2019

95komedia

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
20.00
KOCHAJ ICH WSZYSTKICH


reż.Maria Agranowicz, 2019

100dramat

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła