Repertuar na dzień: 01/12/2019

Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00
DUCHY MORZA


reż.Andriej Arutiunow, 2019

87dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Okno na Europę: program koprodukcji
18.00
OPOZYCJONISTA


reż.Sebastián Alarcó, 2018

95dramat, komediaBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Manifesty
20.00
AGENT MAMBO


reż.Aleksiej Ambrosjew jr, 2019

102komedia, kryminałBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Jakucja. Tam, gdzie słońce nie zachodzi




Kino Iluzjon, sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.15
OGNISKO NA WIETRZE


reż.Dmitrij Dawydow, 2019

85dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Jakucja. Tam, gdzie słońce nie zachodzi
20.00
DZIECIŃSTWO, KTÓREGO NIE ZNALIŚMY


reż.Aleksiej Romanow, 2019

129dramat, historycznyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Jakucja. Tam, gdzie słońce nie zachodzi




Kino Iluzjon, sala Stolica (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00
SIOSTRZYCZKA


reż.Aleksander Galibin, 2019

94dramat, wojennyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży
16.00
BIAŁE NOCE LISTONOSZA ALEKSIEJA TRAPICYNA


reż.Andriej Konczałowski, 2014

90dramat
angielska wersja językowa
EN

BILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Director’s cut
18.00
UBODZY KREWNI


reż.Paweł Łungin, 1992

111dramat, komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Retrospektywa Pawła Łungina
20.15
ŁADUNEK 200


reż.Aleksiej Bałabanow, 2007

100dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Director’s cut




Kino Luna, sala A (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
09.45
CZEBURASZEK


reż.Roman Kaczanow, 1969–1983

66serial animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Najlepsze Filmy Studia „Sojuzmultfilm” dla najmłodszych
11.15
TRZEJ BOHATEROWIE. MISJA KONIA


reż.Konstantin Fieoktistow, 2015

70film animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Duże kino dla maluchów (6+)
12.45
CZARODZIEJ


reż.Michaił Morskow, 2019

87komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży
14.30
DROGI TATO


reż.Michaił Raschodnikow, 2019

90familijny, komediaBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Filmy dla młodzieży
16.30
SZTUKA PRZETRWANIA


reż.Jewgienij Torres, 2019

90komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
19.00
ROZWIEDŹMY SIĘ!


reż.Anna Parmas, 2018

92komediaBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
CEREMONIA ZAMKNIĘCIA
napisy angielskie
EN

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego




Kino Luna, sala B (miejsca nienumerowane)
GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
15.00
POKALANE NIEPOCZĘCIE


reż.Inna Denisowa, 2019

92film dokumentalnyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Rosja w dokumencie
17.00
TANIEC Z SZABLAMI


reż.Jusup Razykow, 2018

93dramat, biograficznyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z reżyserem Jusupem Razykowem
napisy angielskie
EN

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
19.15
W KAPSZTADZKIM PORCIE


reż.Aleksandr Wieledinskij, 2019

107dramatBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA
napisy angielskie
EN

Kalejdoskop Nowego Kina Rosyjskiego
21.30
NA DZIELNI


reż.Olga Zujewa, 2018

97dramatBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Manifesty




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian


INNE DNI

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła