13. Mały Sputnik

Mały Sputnik

23/11/2019 - Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)


GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
CZEBURASZEK


reż.Roman Kaczanow, 1969–1983

66serial animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Najlepsze Filmy Studia „Sojuzmultfilm” dla najmłodszych
11.30
URFIN DŻUS POWRACA


reż.Fiodor Dmitrijew, 2019

75film animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Duże kino dla maluchów (6+)
13.00
DOMOWIK


reż.Jewgienij Biedariew, 2019

104familijny, fantasyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży


23/11/2019 - Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)


GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00
SZCZĘŚCIE TO … CZĘŚĆ 2.


reż.Irina Bas, Jelena Wojtowicz, Angelina Debor, Zurab Dżidżiława, Julia Maszukowa, Anna Mitafidi, Anastasija Timofiejewa, 2019

100familijnyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Filmy dla młodzieży


24/11/2019 - Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)


GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
MIŚ PUSZATEK


reż.Fiodor Chitruk, 1969–1972

48serial animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Najlepsze Filmy Studia „Sojuzmultfilm” dla najmłodszych
11.05
TRZEJ BOHATEROWIE I KSIĘŻNICZKA EGIPTU


reż.Konstantin Fieoktistow, 2017

75film animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Duże kino dla maluchów (6+)
12.45
ABIGAIL


reż.Aleksandr Bogusławskij, 2019

110familijny, fantasyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży


24/11/2019 - Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)


GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00
DOMOWIK


reż.Jewgienij Biedariew, 2019

104familijny, fantasyBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Filmy dla młodzieży


30/11/2019 - Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)


GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00
MIŚ PUSZATEK


reż.Fiodor Chitruk, 1969–1972

48serial animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Najlepsze Filmy Studia „Sojuzmultfilm” dla najmłodszych
11.00
TRZEJ BOHATEROWIE I CAR MORSKI


reż.Konstantin Fieoktistow, 2016

75film animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Duże kino dla maluchów (6+)
12.35
POWSTRZYMAĆ WIKINGÓW


reż.Ilja Biełostockij, 2018

65familijny, komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA
Spotkanie z reżyserem Ilją Biełostockim

Duże kino dla maluchów (6+)
14.35
OSTATNI BOHATER


reż.Dmitrij Diaczenko, 2017

114film przygodowy, fantasy, komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży


30/11/2019 - Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)


GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00
ABIGAIL


reż.Aleksandr Bogusławskij, 2019

110familijny, fantasyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży


1/12/2019 - Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)


GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
09.45
CZEBURASZEK


reż.Roman Kaczanow, 1969–1983

66serial animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Najlepsze Filmy Studia „Sojuzmultfilm” dla najmłodszych
11.15
TRZEJ BOHATEROWIE. MISJA KONIA


reż.Konstantin Fieoktistow, 2015

70film animowanyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Duże kino dla maluchów (6+)
12.45
CZARODZIEJ


reż.Michaił Morskow, 2019

87komediaBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży
14.30
DROGI TATO


reż.Michaił Raschodnikow, 2019

90familijny, komediaBILETY / KARNETY GOING APP     BILETY KINA

Filmy dla młodzieży

1/12/2019 - Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)


GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00
SIOSTRZYCZKA


reż.Aleksander Galibin, 2019

94dramat, wojennyBILETY / KARNETY GOINGAPP      BILETY KINA

Filmy dla młodzieży


sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła