Harmonogram

Harmonogram wydarzeń towarzyszących

21 XI- 1 XII

„NOWA ZIEMIA. WYSPY ROSYJSKIEJ ARKTYKI” - wystawa fotografii LEONIDA KRUGŁOWA w kinie Elektronik

21, 24 XI

POKAZY SPECJALNE w Domu Kultury Kadr

23 XI

KONCERT SIERGIEJA STAROSTINA w kinie Iluzjon

23 XI

SMARTFON JAKO KOPIA ZAPASOWA NASZEJ DUSZY – dyskusja po filmie „TEKST” wokół książki Dmitrija Glukhovsky’ego w kinie Elektronik

24 XI

SLAJDOWISKO PAWŁA KUNZA „4 STRONY ROSJI I ‘PORADZIECJI’” w kinie Luna

24 XI

Dyskusja po filmie „BEEF: ROSYJSKI HIP-HOP” z KONSTANTYM USENKĄ i DANIELEM WARDZIŃSKIM w kinie Luna

25 XI

Dyskusja po filmie „POKALANE NIEPOCZĘCIE” z socjolożką MAŁGORZATĄ SIKORSKĄ i lekarzem KATARZYNĄ KOZIOŁ

26 XI

Spotkanie po filmie „DZIECI FUTBOLU” z Prezesem Stowarzyszenia „NADZIEJA NA MUNDIAL” SYLWESTREM TRZEŚNIEWSKIM i trenerem reprezentacji Polski dzieci z domów dziecka KRZYSZTOFEM KOTEM

27 XI

Dyskusja z WIKTORIĄ BIELIASZYN po filmie „ROSYJSKA SZKOŁA UWODZENIA”

27 XI

POKAZ FILMU „FORMUŁA TĘCZY” ze ścieżką dialogową improwizowaną na żywo przez PIOTRA „BLACHĘ” WĄCHAŁĘ w kinie Luna

28 XI

SLAJDOWISKO ARTURA GORZELAKA „ZOSTAWIENI NA LODZIE. PIESZA PRZEPRAWA PRZEZ BAJKAŁ” w kinie Luna

28 XI

ORTOGRAFICZNY MISTRZ SPUTNIKA - dyktando w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury w Warszawie

28 XI

OTWARCIE WYSTAWY ARTYSTÓW ROSYJSKICH - ALEKSANDRA KABANOWA I INNY BARYCZEWEJ „MAGIA GORĄCEJ EMALII” w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury w Warszawie

29 XI

POKAZ FILMU „BAJKOWA PODRÓŻ PANA BLIBO BAGGINSA, HOBBITA…” ze ścieżką dialogową czytaną na żywo przez TOMASZA KNAPIKA w kinie Luna

4 XII

ECHA SPUTNIKA – KONCERT PIOTRA NALICZA w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury w Warszawie

11 XII

ECHA SPUTNIKA - KONCERT „NOC PRZED BOŻYM NARODZENIEM” w wykonaniu zespołu „RODNIK” w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury w Warszawie

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła