Aktualności

Karnety na 13. Festiwal Filmów Rosyjskich „Sputnik”

Kochani! Mamy przyjemność ogłosić, że w tym roku będziemy współpracować z serwisem „Going” – kalendarzem najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Polsce! Dzięki temu z łatwością zakupicie bilety na filmy przez naszą stronę, a także zaplanujecie swoją aktywność festiwalową w sputnikowej aplikacji! To wszystko niebawem, a już dziś możecie zakupić karnet na 13. Sputnik do wykorzystania na seanse festiwalowe w kinach Luna, Elektronik i Iluzjon w dniach 21.11-1.12! Konkretne projekcje właściciele karnetów będą mogli wybierać od 12 listopada, na dwa dni przed uruchomieniem sprzedaży regularnej na seanse.Regulamin:
1. Karnet 13. Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik”, w cenie 150 zł, upoważnia do wyboru 10 biletów na seanse festiwalowe w kinach Luna, Elektronik, Iluzjon w dniach 21.11-1.12, za wyłączeniem uroczystego otwarcia i zamknięcia festiwalu.
2. Właściciel karnetu może pobrać po 1 bilecie na każdy seans.
3. Bilety będzie można pobierać za pośrednictwem strony https://sputnikfestiwal.pl/2019/program od 12 listopada (na dwa dni przed uruchomieniem sprzedaży regularnej na pojedyncze wydarzenia).
4. Seanse nie mogą pokrywać się w czasie.
5. Karnet jest imienny i nie można go przekazywać innym.
6. Obsługa kina może poprosić o okazanie dokumentu tożsamości.
7. Sprzedaż karnetów zakończy się 20 listopada lub wcześniej - po wyczerpaniu puli.
8. Nie przyjmujemy zwrotu karnetów.

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła