Miejsca

Kofifi – miejsce dla Małych i Dużych

Kofifi to jedno z pierwszych miejsc na dziecięcej mapie Warszawy. Na prawie 120 metrach, pełnej tajemniczych zakamarków, mieści się kawiarnia, sala zabaw dla dzieci oraz księgarnia.

W tym niezwykle urokliwym, niebanalnym miejscu rodzice mogą napić się kawy i spokojnie porozmawiać, podczas gdy dzieci załatwią swoje małe, ważne sprawy na sali zabaw zabaw lub tajemniczej antresoli (tylko dla nich!).

W Kofifi na Małych gości czeka wiele atrakcji. Jeżdżąca kolejka nad barem, huśtawka czy hotel dla zabawek, to tylko niektóre z nich. To co wyróżnia jeszcze to miejsce, to przyjazna, rodzinna atmosfera. Tu każdy może się poczuć jak u siebie w domu i odpocząć.

Ponadto w Kofifi prowadzone są zajęcia dla dzieci i dorosłych. W szerokiej ofercie można znaleźć tematy związane z matematyką, programowaniem, muzyką, plastyką, ogólnym rozwojem dzieci czy uczeniem się języka obcego.

Kofifi, to również miejsce spotkań kulturalnych i wspierania inicjatyw dotyczących tematów związanych z rodziną, zarówno biologiczną i patchworkową. Różne organizacje razem z Kofifi aktywnie zachęcają do angażowania się różne działania społeczne, zarówno lokalne jak i o szerszym zasięgu.

Zapraszamy codziennie w godzinach 10:00-19:00

Kofifi (przy Parku Żeromskiego na Żoliborzu)
Ul. Mierosławskiego 19
01-549 Warszawa
kofifi@kofifi.pl

tel. 501 183 953

www.kofifi.waw.pl

www.facebook.com/kofifiwawa

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła