12. Mały Sputnik

10/11/2018

Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)

11.00 - "Wschodnie muzyczne opowiesći" w wykonaniu "Muzyka łączy"
13.00 - OSTATNI BOHATER, reż.Dmitrij Diaczenko, 2017

Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)

10.00 - CYKL TROJE Z PROSTOKWASZYNAreż.Władimir Popow, 1978, 1980, 1984
11.00 - TRZEJ BOHATEROWIE I CAR MORSKIreż.Konstantin Fieoktistow, 2016
13.00 - KUDŁATE ŚWIĘTA reż.Maksim Swiesznikow, 2014

11/11/2018

Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)

10.00 - MAŁPKI reż.Leonid Szwarcman, Maja Miroszkina, 1983–1997
12.00 - TRZEJ BOHATEROWIE. MISJA KONIA reż.Konstantin Fieoktistow, 2015

Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)

11.00 - Przedstawienie "Jesteśmy tą samą krwią ty i ja" w wykonaniu grupu teatralnej "Apart"
12.30 - ODYSEJA PIOTRA reż.Aleksiej Kuźmin-Tarasow, Anna Kołczina, 2018

12/11/2018

Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)

13.30 - LILI reż.Anton Czyżykow, Ilja Czyżykow, 2018

Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)

10.00 - CYKL O KARLSSONIE reż.Borys Stiepancew, 1968, 1970
11.00 - TRZEJ BOHATEROWIE I KSIĘŻNICZKA EGIPTU reż.Konstantin Fieoktistow, 2017
13.00 - GURWINEK. MAGICZNA GRA reż.Martin Kotík, Inna Jevlannikova, Rosja / Czechy / Niemcy, 2018

13/11/2018

Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)

12.00 - IWAN CAREWICZ I SZARY WILK reż.Władimir Toropczin, 2011

14/11/2018

Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)

09.00 - SKARB reż.Irina Wołkowa, 2015

Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)

09.30 - GURWINEK. MAGICZNA GRA reż.Martin Kotík, Inna Jevlannikova, Rosja / Czechy / Niemcy, 2018
12.00 - ODYSEJA PIOTRA reż.Aleksiej Kuźmin-Tarasow, Anna Kołczina, 2018

15/11/2018

Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)

09.30 - OSTATNI BOHATER reż.Dmitrij Diaczenko, 2017
11.45 - ZAKLĘTY W SMOKA reż.Indar Dżendubajew, 2016
13.25 - LILI reż.Anton Czyżykow, Ilja Czyżykow, 2018

17/11/2018

Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)

11.00 - TRZEJ BOHATEROWIE NA ODLEGŁYCH BRZEGACH reż.Konstantin Fieoktistow, 2012
13.00 - OSTATNI BOHATER reż.Dmitrij Diaczenko, 2017

Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)

10.00 - ILJA MUROMIEC I SŁOWIK-ROZBÓJNIK reż.Władimir Toropczin, 2007
13.00 - KUDŁATE ŚWIĘTA reż.Maksim Swiesznikow, 2014

18/11/2018

Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)

11.00 - TRZEJ BOHATEROWIE I SZAMACHAŃSKA CARYCA reż.Siergiej Glezin, 2010
13.00 - SKARB reż.Irina Wołkowa, 2015

Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)

10.00 - FILMY JURIJA NORSZTEJNA
12.00 - URFIN DŻUS I JEGO DREWNIANI ŻOŁNIERZE reż.Władimir Toporczin, Fiodor Dmitrijew, Darina Szmidt, 2016

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


BIURO

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła